Club Brugge | 6:45 PM | Fiorentina | |||||||||
Real Madrid | 9:00 PM | Bayern Munich |
|
||||||||
Botafogo-SP | 0:0 | Mirassol-SP | |||||||||
Karagümrük | 7:30 PM | Trabzonspor |
|
||||||||
CSC Selimbar | 4:00 PM | CS Mioveni | |||||||||
Corvinul | 4:30 PM | Csikszereda | |||||||||
Vrsac | 5:00 PM | Metalac | |||||||||
Radnicki BG | 5:00 PM | Mladost GAT | |||||||||
Kolubara | 7:00 PM | Dubocica | |||||||||
Sloboda Uzice | 7:00 PM | RFK Novi Sad | |||||||||
Caracas FC | 0:1 | Peñarol | |||||||||
Rosario Central | 0:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
Palestino | 1:0 | Flamengo |
|
||||||||
Nacional | 2:2 | River Plate |
|
||||||||
Táchira | 1:1 | Libertad | |||||||||
Universitario | 1:1 | Junior FC | |||||||||
FK TSC | 4:00 PM | Radnicki 1923 | |||||||||
Napredak | 4:00 PM | Partizan | |||||||||
Vojvodina | 6:00 PM | FK Cukaricki | |||||||||
Mladost | 6:30 PM | Red Star | |||||||||
SexyPöxyt | 5:30 PM | Tampere United | |||||||||
Holstin Dynamo | 6:00 PM | Rangers | |||||||||
Patronato | 8:00 PM | San Miguel | |||||||||
Arsenal Sarandí | 8:05 PM | Estudiantes RC | |||||||||
Colon | 11:05 PM | Los Andes | |||||||||
Pittsburgh | 0:1 | Tulsa | |||||||||
Atlanta | 3:0 | Charlotte Ind. | |||||||||
Houston | 3:3 (e.t.) | Detroit City | |||||||||
Dallas | 1:0 | Memphis 901 | |||||||||
San Jose | 0:0 | Oakland Roots | |||||||||
Orange County | 0:1 | Loudoun United | |||||||||
Sacramento FC | 0:0 | Monterey Bay | |||||||||
Sur SC | 3:45 PM | Ibri Club | |||||||||
Al-Taraji | 5:55 PM | Al-Jandal | |||||||||
Al-Orobah | 6:40 PM | Al-Arabi | |||||||||
Al-Qaisumah | 7:50 PM | Al-Batin | |||||||||
KS Kastrioti | 4:00 PM | KF Korabi | |||||||||
FK Tomori Berat | 4:00 PM | KS Lushnja | |||||||||
KS Besa | 4:00 PM | Flamurtari FC | |||||||||
KS Burreli | 4:00 PM | FK Apolonia | |||||||||
KF Luzi United | 4:00 PM | KF Vora | |||||||||
FK Kukësi | 4:00 PM | FK Partizani | |||||||||
KF Skënderbeu | 4:00 PM | KF Laçi | |||||||||
KF Tirana | 4:00 PM | KF Vllaznia | |||||||||
Dinamo City | 4:00 PM | KF Egnatia | |||||||||
KF Erzeni | 4:00 PM | KF Teuta | |||||||||
Viltis | 5:00 PM | Nevezis | |||||||||
Torpedo Zhodino | 5:00 PM | Isloch | |||||||||
Neman Grodno | 7:45 PM | Dinamo Minsk | |||||||||
FAR Rabat | 7:00 PM | Nahdat Zemamra | |||||||||
OC Kerkennah | 3:30 PM | Esperance | |||||||||
Racing Club | 2:1 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Nacional | 0:2 | Corinthians |
|
||||||||
Real Tomayapo | postponed | Internacional |
|
||||||||
César Vallejo | 1:5 | Indep. Medellín | |||||||||
Alianza FC | 0:3 | Cruzeiro |
|
||||||||
Always Ready | 1:0 | Defensa | |||||||||
FC Rodange 91 | 2:0 | US Hostert | |||||||||
AEZ Zakakiou | 5:00 PM | Apol. Limassol | |||||||||
Paide | 5:00 PM | Kalju FC | |||||||||
FCI Levadia | 7:30 PM | Viimsi JK | |||||||||
Phoenix Res. | 9:00 AM | Island Bay | |||||||||
Kanchanaburi FC | 1:00 PM | Samut Sakhon C. | |||||||||
Bangkok Utd. | 2:00 PM | Udon United | |||||||||
Boeung Ket | 1:00 PM | Phnom Penh | |||||||||
Svay Rieng | 1:00 PM | Visakha FC | |||||||||
Alania Vl. | 4:00 PM | Rodina Moscow | |||||||||
Sokol Saratov | 5:00 PM | Chernomorets N. | |||||||||
KamAZ | 6:00 PM | Enisey | |||||||||
Dinamo Makhach. | 6:30 PM | Khimki | |||||||||
Frydek U19 | 2:30 PM | Karvina U19 | |||||||||
Molde FK | 6:00 PM | Sarpsborg 08 | |||||||||
Lysekloster IL | 6:00 PM | KFUM | |||||||||
Raufoss | 6:00 PM | Fredrikstad | |||||||||
Eidsvold Turn | 6:00 PM | Sandnes Ulf | |||||||||
Stabæk | 6:00 PM | Bryne | |||||||||
Vålerenga | 6:00 PM | HamKam | |||||||||
Levanger | 7:05 PM | Viking | |||||||||
Tobol Kostanay | 3:00 PM | FC Astana | |||||||||
Atyrau | 3:00 PM | Kairat Almaty | |||||||||
Ordabasy | 5:00 PM | Aktobe | |||||||||
Yelimay | 5:00 PM | Qyzyljar | |||||||||
FK Podgorica | 7:00 PM | Kom Podgorica | |||||||||
Cavalry FC | 0:1 | Vancouver | |||||||||
Phönix Lübeck | 6:30 PM | Hamburger SV II | |||||||||
TSV Havelse | 7:00 PM | FC Kilia Kiel | |||||||||
SC Weiche 08 | 7:30 PM | Bremer SV | |||||||||
SC Cham | 7:30 PM | Rapperswil-Jona | |||||||||
US Terre Sainte | 8:00 PM | Lausanne II | |||||||||
FC Gossau | 7:30 PM | FC Kreuzlingen | |||||||||
AD San Carlos | 0:3 | Saprissa | |||||||||
Liberia | 0:0 | Grecia | |||||||||
Guanacasteca | 11:00 PM | Pérez Zeledón | |||||||||
FSV Hollenbach | 6:30 PM | TSV Essingen | |||||||||
SSV Reutlingen | 7:00 PM | Sonnenhof-Gr. | |||||||||
SV Oberachern | 7:00 PM | Offenburger FV | |||||||||
SW Essen | 7:00 PM | KFC Uerdingen | |||||||||
Adler Frintrop | 7:30 PM | Hamborn 07 | |||||||||
FC Büderich | 7:45 PM | SF Baumberg | |||||||||
FC Eddersheim | 7:15 PM | Türk. Friedbg. | |||||||||
Hünfelder SV | 7:30 PM | Hanauer SC 1960 | |||||||||
TSB Flensburg | 7:00 PM | PSV Neumünster | |||||||||
Heider SV | 7:45 PM | Nordmark Satrup | |||||||||
Rotenburger SV | 7:00 PM | Ramlingen-E. | |||||||||
BSV Rehden | 7:00 PM | MTVE Celle | |||||||||
Heeslinger SC | 8:00 PM | G. Egestorf/L. | |||||||||
Klingenbach | 7:30 PM | Edelserpentin | |||||||||
Weißkirchen | 7:30 PM | Dietach | |||||||||
SC Landskron | 6:00 PM | SV Spittal/Drau | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 7:00 PM | SVG Bleiburg | |||||||||
FC Lendorf | 7:00 PM | Klagenfurt II | |||||||||
VST Völkermarkt | 7:00 PM | Köttmannsdorf | |||||||||
SV Lochau | 6:00 PM | FC Lustenau | |||||||||
Grödig | 6:30 PM | Bürmoos | |||||||||
Adnet | 7:00 PM | SAK 1914 | |||||||||
FC Puch | 7:00 PM | UFC Hallein | |||||||||
Urania Genève | 8:30 PM | Châtel-St-Denis | |||||||||
SC Buochs | 8:00 PM | FC Sursee | |||||||||
FC Locarno | 8:30 PM | Zug 94 | |||||||||
FC Adliswil | 8:00 PM | FC Widnau | |||||||||
Chur 97 | 8:30 PM | FC Bazenheid | |||||||||
Kaya-Iloilo | 9:00 AM | Phil. Air Force | |||||||||
Vargas Torres | 10:00 PM | AD 9 de Octubre | |||||||||
Guayaquil City | 10:30 PM | Cuniburo FC | |||||||||
Zrinjski Mostar | 6:00 PM | B. Banja Luka | |||||||||
Sai Kung | 2:30 PM | 3 Sing | |||||||||
Quang Nam FC | 12:00 PM | CAHN FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 1:00 PM | Binh Duong FC | |||||||||
Khanh Hoa FC | 1:00 PM | Hai Phong FC | |||||||||
Binh Dinh FC | 1:00 PM | Ha Tinh FC | |||||||||
HCMC FC | 2:15 PM | Thanh Hoa FC | |||||||||
SC Gjilani | 3:00 PM | KF Llapi | |||||||||
FC Malisheva | 3:00 PM | FC Ballkani | |||||||||
Bruno's Magpies | 9:00 PM | Manchester 62 | |||||||||
AFC Eskilstuna | 7:00 PM | FC Stockholm | |||||||||
FBK Karlstad | 7:00 PM | Nordic Utd. FC | |||||||||
IF Karlstad | 7:00 PM | Karlbergs BK | |||||||||
Täby FK | 7:30 PM | Hammarby TFF | |||||||||
Örebro Syr. | 8:00 PM | Sollentuna FK | |||||||||
Ljungskile SK | 6:30 PM | FC Trollhättan | |||||||||
Ariana FC | 7:00 PM | FC Rosengård | |||||||||
Copenhagen U19 | 2:30 PM | Aalborg BK U19 | |||||||||
FSV Jägersburg | 7:00 PM | Saarbrücken |
|
||||||||
Berekum Chelsea | 5:00 PM | Hearts of Oak | |||||||||
Birkirkara FC | 7:00 PM | Sliema Wander. | |||||||||
Peterborough | 9:00 PM | Oxford United | |||||||||
Stellenbosch FC | 7:30 PM | AmaZulu FC | |||||||||
Orlando Pirates | 7:30 PM | Chippa United | |||||||||
Golden Arrows | 7:30 PM | Sundowns | |||||||||
Polokwane City | 7:30 PM | Richards Bay | |||||||||
FC Vaduz | 7:00 PM | FC Triesenberg | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match